Kaczyński: Pozostaniemy samotną wyspą w Europie. Chcesz tego?

10-09-2017 | 5 wypowiedzi
|
O co chodzi?

W krótkim wystąpieniu z okazji 89. miesięcznicy smoleńskiej Jarosław Kaczyński większość czasu poświęcił bieżącej polityce. Prezes PiS zapewnił m.in., że rząd nie ulegnie i nie da sobie niczego narzucić. - Jeśli pozostaniemy sami, to pozostaniemy - mówił na Krakowskim Przedmieściu do zgromadzonego tłumu. Chcesz, żeby Polska była samotną wyspą w Europie?...

- Tak się złożyło po dniu tragedii (po 10.04.2010 r.), że z różnych powodów nie mogłem uczestniczyć w tych manifestacjach, w tych mszach. Pierwszy raz byłem siedem lat temu i przed chwilą to sobie przypomniałem. Przypomniałem sobie jak wtedy daleko byliśmy od tego momentu, w którym jesteśmy dzisiaj. Jak ten nasz marsz...

Kaczyński: Pozostaniemy samotną wyspą w Europie. Chcesz tego?

10-09-2017 | 5 wypowiedzi
|

W krótkim wystąpieniu z okazji 89. miesięcznicy smoleńskiej Jarosław Kaczyński większość czasu poświęcił bieżącej polityce. Prezes PiS zapewnił m.in., że rząd nie ulegnie i nie da sobie niczego narzucić. - Jeśli pozostaniemy sami, to pozostaniemy - mówił na Krakowskim Przedmieściu do zgromadzonego tłumu. Chcesz, żeby Polska była samotną wyspą w Europie? Nagraj swoje zdanie!

- Tak się złożyło po dniu tragedii (po 10.04.2010 r.), że z różnych powodów nie mogłem uczestniczyć w tych manifestacjach, w tych mszach. Pierwszy raz byłem siedem lat temu i przed chwilą to sobie przypomniałem. Przypomniałem sobie jak wtedy daleko byliśmy od tego momentu, w którym jesteśmy dzisiaj. Jak ten nasz marsz przybliżył nas do zwycięstwa. Do tego momentu, w którym staną pomniki, w którym zostanie wyjaśniona prawda - powiedział Kaczyński.

- Spotykaliśmy się pod drodze z różnego rodzaju przeszkodami, ale ogromna większość tych marszów odbywała się. I dzisiaj, pomijając te okrzyki, na które nie warto zwracać uwagę, mieliśmy spokój. Cierpliwość i konsekwencja zwycięża - dodał prezes PiS.

Nagraj swoje zdanie
Pozostałe tematy
Zobacz o czym wcześniej rozmawialiśmy
0 wypowiedzi | 19-11-2018
null
 
Tematy
Zobacz o czym wcześniej rozmawialiśmy
0 wypowiedzi | 19-11-2018
0 wypowiedzi | 13-11-2018